ANILMAZ

Birazdan yazacaklarım, paylaşacaklarım şiir olamadığından ve şiire benzemediğinden dolayı ortaya çıkardığım bu yeni anlatım biçimini “tekilce” olarak isimlendirdim ve isimlendiriyorum… Tekilce, tek satıra tek kelimenin düştüğü uyaklı, devrik, serbest konulu metinlerdir. “Tek satıra tek kelime” fikri dinimiz İslam’daki “Allah, tektir.” ilkesinden gelmektedir. Yazdığım yüzlerce tekilce vardır. Zaman zaman ve birer birer aktarmayı yeğlerim. İşte bir tanesi:

ANILMAZ

Kahretsin

Bağışlayan!

Gencim,

Güçlüyüm,

Güzelim,

Yakışıklıyım.

Çok!

Benim

Gibileri

Yazar

Tarihi.

Diğerleri

Silinir,

Unutulur,

Anılmaz.

Benim

Karizmatik,

Sempatik.

Süperim,

Üstündeyim.

Yakışırım,

Yakışanım.

Benim

Gibileri

Yazar

Tarihi.

Diğerleri

Silinir,

Unutulur,

Anılmaz.

One thought on “ANILMAZ

 1. DEĞERLİ KARDEŞİM, BÜYÜĞÜM,

  34 YAŞINDAYIM. BUNDAN 2 SENE ÖNCE SİGARA İLLETİNDEN KURTULMAK NASİP OLDU. BAĞLAMANIN SAYESİNDE. HERGÜNÜM PİŞMANLIKLA GEÇİYOR. NİYE ÇOCUK YAŞTA İLGİ DUYMAMIŞIM. NİYE YÖNLENDİRMEMİŞLER. ADETA RUHUMU TEDAVİ EDİYOR.ONARIYOR YENİLİYOR. ONUN SAYESİNDE DEFALARCA BIRAKIP DA BAŞLADIĞIM BU İLLETTEN 2 SENEDİR UZAK DURUYORUM VE HİÇ AKLIMA GELMİYOR.

  FAKAT ARTIK , SANKİ BAĞLAMAYA VEDA EDİP SİGARAYA BAŞLAMAK ARASINDA GİDİP GELİYORUM. 2 SENEDİR EĞİTİM ALIYORUM. BOZUK DÜZEN EĞİTİMİ ALDIM. BAĞLAMA DÜZENİNDE DEVAM EDİYORUZ. NEREDEYSE BU DÜZENDE BİTECEK. AMA HALA ENSTRÜMANI ELİME ALDIĞIMDA, OMUZUMDAN PARMAKLARIMA KADAR, KLAVYE TUTAN ELİMDE AYKLARIMA KADAR, BİR RAHATLAMA OLMUYOR. BİR GERGİNLİK Mİ VAR, ACEMİLİK Mİ VAR, BİR TÜRLÜ RAHATLAYAMADIM. NE VURUŞLARDA, NE TEZENE TUTUŞTA,

  DURUŞ BOZUKLUKLARI İLE İLGİLİ MAKALELER OKUDUM, KİTAP ALDM, AMA ENSTRÜMANLA BÜTÜNLEŞECEK O TUTUŞLU YAKALAYAMADIM) EŞGÜDÜMÜ SAĞLAYAMADIM. BAĞLAMA HOCAM ZAMANLA OLACAĞINI SÖYLÜYOR. AMA SANKİ ARTIK OLMAYACAK VE BURAYA KADAR DEMEK ÜZEREYİM.

  DEĞERLİ KARDEŞİM, ÜSTADIM BU DURUMU SİZİNLE PAYLAŞMAK VE FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM.
  SAYGILARIMLA;

  DEĞERLİ ZAMANINIZI AYIRIP, MESAJIMI ŞU AN OKUYORSANIZ, YAZDIKLARIM SİZİ SIKTIYSA ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLER, BU KARDEŞİNİZE DEĞERLİ GÖRÜŞ VE TAVSİYELERİNİZLE YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDERİM. İÇİMDEN GELDİĞİ GİBİ YAZDIM ÜSTADIM. HATALARIM OLDUYSA ÖZÜR DİLERİM

Comments are closed.